Utorak, 17.09.2019

NK Jedinstvo uz borbenu igru savladalo Budućnost iz Banovića

Jučer u okviru 3. kola Prve lige Federacije BiH u Bihaću snage su odmjerili domaćin Jedinstvo i gosti iz Banovića u jako zanimljivoj utakmici slavili su crveno-bijeli iz Bihaća rezultatom 2-1.

U prvom poluvremenu konkretniji Bišćani što im se isplatilo golom sa bijele tačke strijelac je bio kapiten Anes Nuspahić, ali do kraja prvog poluvremena gosti su uspjeli da poravnaju rezultat strijelac je bio Trumić.

U drugom poluvremenu obje ekipe su igrale otvoren nogomet i drugi gol Jedinstvo je opet realizovalo preko Anesa Nuspahić i to iz penala opet.

Moramo istaknuti kako je kiša tokom cijele utakmice malo otežavala igru i sjajne navijače Jedinstvo koji su dali dodatni motiv domaćim igračima za pobjedu.

Izvor: Cenzura.ba/ Imširović T.