Srijeda, 18.09.2019

Radnik pobijedio Velež u Mostaru, remi između Zvijezde 09 i Širokog Brijega

Ekipa Radnika upisala je pobjedu protiv Veleža u susretu 7. kola Premijer lige BiH na gostujućem terenu rezultatom 1:0, dok je meč između Zvijezde 09 i Širokog Brijega završen bez pobjednika.
U izuzetno otvorenom meču u Mostaru obje ekipe igrale su ofanzivno i tokom svih 90 minuta tražile su način da postignu pogodak, a u takvoj igri na kraju je slavila gostujuća ekipa.

Ključni trenutak meča desio se u 69. minuti kada Maksimović koristi jednu priliku i postiže gol za Radnik, a to će se na kraju ispostaviti i kao konačni rezultat ovog susreta.

Velež je pokušavao doći do pogotka i makar jednog boda, ali u tome nisu uspjeli, što znači da je za Rođene ovo drugi vezani poraz.

Susret između Zvijezde 09 i Širokog Brijega završen je bez pogodaka, odnosno pobjednika, pa će se obje ekipe zadovoljiti s jednim osvojenim bodom.

Izvor: Klix.ba