Nedjelja, 20.10.2019

Velika pobjeda Jedinstvo Pod Borićima nad ekipom Radnika iz Hadžića (FOTO)

U 9. kolu Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine Pod Borićima su se sastali domaćin Jedinstvo i gosti Radnik iz Hadžića. Jedinstvo je uz dobru igru i zalaganje igrača pogotovo u drugom dijelu utakmice savladalo goste iz Hadžića sa rezultatom 3:1.

U prvih 45. minuta viđena su dva gola na obe strane. Prvom je povelo Jedinstvo preko mladog Belmina Muhića kojem je ovo bio prvijenac u crveno-bijelom dresu, da ali domaćin nije puno slavio, gosti iz Hadžića su ubrzo izjednačili na 1:1.

U drugom poluvremenu kao da je druga ekipa Jedinstva istrčala na teren. Tokom cijele utakmice igrala se viktorija na gol Radnika za vodstvo Jedinstva od 2-1 pogodio je napadač Armin Cibra.

Kao najbolji trenutak cijele utakmice, ali i najbolji gol ovog 9. kola zabio je iz slobodnog udarca sa preko 25 metara kapiten Jedinstvo, miljenik navijača crveno-bijele boje Anes Nuspahić.

Izvor: Cenzura.ba/ Imširović T.