KIK UNA-SANA stiže u Bihać kao pobjednik turnira “Oba su pala” koji se ovaj vikend održava u Šibeniku.Nakon pobjede u prvom kolu nad ekipom KKOI ZADAR, naša ekipa je dobila i ekipu KKOI KOSTRENU iz Rijeke sa rezultatom 89:29 gdje je posebno dominirao naš veteran Nikola Šimić sa 38 poena i 10 asistencija. U finalu je naša ekipa odigrala još jedan odličan meč i na kraju zasluženo slavila nad ekipom domaćina KKI ŠIBENIK sa rezultatom 72:32.

Nakon osvojenog turnira u Ljubljani prije 15 dana, ovo je još jedan važan trofej u vitrinama našeg kluba.

Ovom prilikom se zahvaljujemo svim igračima, upravi kluba, ali i sponzorima bez kojih danas ne bi bili u Šibeniku i predstavljali svoj grad, kanton i državu u najboljem svjetlu.1. BAUEFREIND DOO
2. SPORTSKI SAVEZ GRADA BIHAĆ
3. GRADONAČELNIK ŠUHRET FAZLIĆ
4. PREMIJER MUSTAFA RUŽNIĆ
5. POLIKLINIKA MUMINOVIĆ
6. BAKRAČ SECURITY
7. FEDERALNI MINISTAR ŠEMSUDIN DEDIĆ

Odgovori