KIK UNA-SANA stiže u Bihać kao pobjednik turnira “Oba su pala” koji se ovaj vikend održava u Šibeniku.Nakon pobjede u prvom kolu nad ekipom KKOI ZADAR, naša ekipa je dobila i ekipu KKOI KOSTRENU iz Rijeke sa rezultatom 89:29 gdje je posebno dominirao naš veteran Nikola Šimić sa 38 poena i 10 asistencija. U finalu je naša ekipa odigrala još jedan odličan meč i na kraju zasluženo slavila nad ekipom domaćina KKI ŠIBENIK sa rezultatom 72:32.

Nakon osvojenog turnira u Ljubljani prije 15 dana, ovo je još jedan važan trofej u vitrinama našeg kluba.

Ovom prilikom se zahvaljujemo svim igračima, upravi kluba, ali i sponzorima bez kojih danas ne bi bili u Šibeniku i predstavljali svoj grad, kanton i državu u najboljem svjetlu.1. BAUEFREIND DOO
2. SPORTSKI SAVEZ GRADA BIHAĆ
3. GRADONAČELNIK ŠUHRET FAZLIĆ
4. PREMIJER MUSTAFA RUŽNIĆ
5. POLIKLINIKA MUMINOVIĆ
6. BAKRAČ SECURITY
7. FEDERALNI MINISTAR ŠEMSUDIN DEDIĆ

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.