Donacija Košarkaškog kluba “Bihać”!

Prethodnih dana, direktor našeg kluba, Amir Kulenović je obišao JU OŠ Harmani II i JU OŠ Gornje Prekounje, gdje je JU OŠ Harmani II donirao jedan koš koji će škola moći koristiti.

Radi se o košu marke Tarmak, a koji se može podesiti na četiri različite visine od 2,20 m do 3,05 m (posebno prikladan za manju djecu).

JU OŠ “Gornje Prekounje” je sa druge strane, kupio dva originalna visokokvalitetna zglobna obruča, pa će tako moći koristiti kako košarkaškim klubovima, tako i djeci koja pohađaju naprijed navedenu školu.

Također, ovim putem se želimo zahvaliti direktorima, gospodinu Amiru Fajiću i Mirzi Sagrkoviću na korektnoj suradnji i omogućavanju djeci našeg kluba da koriste ove dvije školske sale u što većem obimu.

Radi se o mladim ljudima koji imaju razumijevanja za sport i djecu koja se bave istim, te znaju koliko je sport bitan za pravilan psihofizički razvoj.Idemo dalje graditi i raditi, svaka čast! 😀

Odgovori