Kompletan raspored Prve lige FBiH za sezonu 2022/23


Foto: Miroslav Tanasković / MeridianSport

Nova sezona Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine počinje 13. avgusta.

1. kolo

TOŠK – Goražde
Rudar Kakanj – Orašje
Bratstvo – GOŠK
Gradina – Budućnost
Zvijezda – Simm Bau
Travnik – Radnik Hadžići
Stupčanica – Mladost
Jedinstvo – Radnički Lukavac

2. kolo

Goražde – Radnički
Mladost – Jedinstvo
Radnik – Stupčanica
Sim Bau – Travnik
Budućnost – Zvijezda
GOŠK – Gradina
Orašje -Bratstvo
TOŠK – Rudar

3. kolo

Rudar – Goražde
Bratstvo – TOŠK
Gradina – Orašje
Zvijezda – GOŠK
Travnik – Budućnost
Stupčanica – Sim Bau
Jedinstvo – Radnik
Radnički – Mladost

4. kolo

Goražde – Mladost
Radnik – Radnički
Sim Bau – Jedinstvo
Budućnost – Stupčanica
GOŠK – Travnik
Orašje – Zvijezda
TOŠK – Gradina
Rudar – Bratstvo

5. kolo

Bratstvo – Goražde
Gradina – Rudar
Zvijezda – TOŠK
Travnik – Orašje
Stupčanica – GOŠK
Jedinstvo – Budućnost
Radnički – Sim Bau
Mladost – Radnik

6. kolo

Goražde – Radnik
Sim Bau – Mladost
Budućnost – Radnički
GOŠK – Jedinstvo
Orašje – Stupčanica
TOŠK – Travnik
Rudar – Zvijezda
Bratstvo – Gradina

7. kolo

Gradina – Goražde
Zvijezda – Bratstvo
Travnik – Rudar
Stupčanica – TOŠK
Jedinstvo – Orašje
Radnički – GOŠK
Mladost – Budućnost
Radnički – Sim Bau

8. kolo

Goradže – Sim Bau
Budućnost – Radnik
GOŠK – Mladost
Orašje – Radnički
TOŠK – Jedinstvo
Rudar – Stupčanica
Bratstvo – Travnik
Gradina – Zvijezda

9. kolo

Zvijezda – Goražde
Travnik – Gradina
Stupčanica – Bratstvo
Jedinstvo – Rudar
Radnički – TOŠK
Mladost – Orašje
Radnik – GOŠK
Sim Bau – Budućnost

10. kolo

Goražde – Budućnost
GOŠK – Sim Bau
Orašje – Radnik
TOŠK – Mladost
Rudar – Radnički
Bratstvo – Jedinstvo
Gradina – Stupčanica
Zvijezda – Travnik

11. kolo

Travnik – Goražde
Stupčanica – Zvijezda
Jedinstvo – Gradina
Radnički – Bratstvo
Mladost – Rudar
Radnik – TOŠK
Sim Bau – Orašje
Budućnost – GOŠK

12. kolo

Goražde – GOŠK
Orašje – Budućnost
TOŠK – Sim Bau
Rudar – Radnik
Bratstvo – Mladost
Gradina – Radnički
Zvijezda – Jedinstvo
Travnik – Stupčanica

13. kolo

Stupčanica – Goražde
Jedinstvo – Travnik
Radnički – Zvijezda
Mladost – Gradina
Radnik – Bratstvo
Sim Bau – Rudar
Budućnost – TOŠK
GOŠK – Orašje

14. kolo

Goražde – Orašje
TOŠK – GOŠK
Rudar – Budućnost
Bratstvo – Sim Bau
Gradina – Radnik
Zvijezda – Mladost
Travnik – Radnički
Stupčanica – Jedinstvo

15. kolo

Jedinstvo – Goražde
Radnički – Stupčanica
Mladost – Travnik
Radnik – Zvijezda
Sim Bau – Gradina
Budućnost – Bratstvo
GOŠK – Rudar
Orašje – TOŠK

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.