Igman slavio u Bihaću

Jedan od zanimljivijih susreta odigran je u Bihaću na stadionu “Pod borićima” gdje je Igman savladao Jedinstvo. Bilo je uopšte i upitno odigravanje ovog susreta, jer su domaći igrači napustili Bihać nezadovoljni zbog stanja u klubu. Ipak, na kraju je dio duga prema njima isplaćen pa je susret odigran.

Imalo je Jedinstvo u prvom poluvremenu više od igre, ali se na odmor otišlo bez golova. Najbolju moguću priliku Bišćani su imali u sedmoj minuti kada je Aldin Ćeman zaustavio jedanaesterac domaćih.

Kako to obično biva, neiskorištene prilike Jedinstva kaznio je Igman u 58. minuti, a Seid Zukić je bio strijelac za tim iz Konjica. Ipak, u 69. minuti Jedinstvo je uspjelo konačno do gola, a Hrustan Kadrić je tada pogodio za 1:1.

Nije to bio konačan rezultat, pošto je Igman ubrzo došao do drugog gola, a postigao ga je Elvis Bibić u 83. minuti. U nadoknadi vremena Igman je stigao i do trećeg gola, čime su potvrdili trijumf protiv Jedinstva.