Veliki preokreti i osam golova viđeno u Gradačcu

Zanimljivu utakmicu u Prvoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine danas smo gledali u Gradačcu.

U okviru 12. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine sjajnu utakmicu s puno golova vidjeli smo u Gradačcu, gdje je Zvijezda s 5:3 savladala Jedinstvo.

Gosti iz Bihaća preko Ramireza dolaze do vodstva već u drugoj minuti utakmice, da bi u 25. na 1:1 izjednačio Mujagić. Gosti na odmor odlaze s prednošću od 1:2, a Bandić je pogodio u 37. minuti.

Novi gol Josip Bandić postiže u 55. minuti i tada se činilo da Jedinstvo u Bihać može odnijeti puni plijen, no na dug put kući će praznih džepova.

U periodu od 60. do 84. minute Zvijezda postiže četiri gola i dolazi do pobjede. Strijelci su bili Fačić (2), Kovčić i Nenad Milan.

Zvijezda je tako s 23 boda na trećem mjestu koje dijeli s Gradinom, dok je Jedinstvo s osam bodova ostalo zakovano za dno tabele.